JAK ZACZĄĆ WSPÓŁPRACĘ?

Dostępne są 3 podstawowe pakiety usług: S (5 godzin), M (10 godzin) i L (20 godzin) oraz pakiet niestandardowy, w którym indywidualnie ustalasz ilość godzin potrzebną Twojemu biznesowi.

Opis pakietów dostępny jest w zakładce CENNIK

Dla nowych klientów obowiązuje PROMOCJA. 10% zniżki na dowolnie wybrany pakiet godzinowy na pierwszy miesiąc współpracy (nie dotyczy pakietu STARTOWEGO).

Możesz także skorzystać z pakietu STARTOWEGO. Jest to 5 godziny pracy w wyjątkowo niskiej cenie 150 PLN (30PLN/godzinę), w celu sprawdzenia jak nasza współpraca będzie się układała.

Wszystkie podane ceny pakietów są wartościami netto.

Do każdego z pakietów przypisany jest formularz kontaktowy. Możesz kupić pakiet lub zamówić rozmowę na jego temat.

Dzięki formularzowi otrzymam informację, że jesteś zainteresowany Moją ofertą.

Skontaktuj się już teraz FORMULARZ.

Wedle Twojego życzenia oddzwonię lub odpiszę i ustalimy Twoje indywidualne potrzeby, zakres obowiązków i delegowanych zadań.

Prześlę Ci szkic umowy do podpisania. Zawsze na tym etapie możemy do niej wprowadzać zmiany (ilość wykupionych godzin, zakres zadań do wykonania).

Dla Moich usług obowiązuje 100% przedpłata, ze względu na fakt, że oferuję produkty cyfrowe, do których klient ma dostęp na etapie ich projektowania.

W toku realizacji zadania masz dostęp do projektu, omawiamy z nim na bieżąco jego elementy, uwzględniam ewentualne sugestie i wprowadzam zmiany.

Otrzymujesz cotygodniowy raport z wykorzystanych godzin. Postępy w pracach możesz śledzi za pomocą aplikacji Toggl. 

Firmy, z którymi współpracuję

DEALCO SP. Z O.O.

“Fajne pomysły, kreatywne działanie i wszystko na czas. Pani Magdalena pomogła nam stworzyć szereg materiałów reklamowych i infografik. Administracją też zajmuje się świetnie. Polecam.” Właściciel

OTTSOLUTIONS SP. Z O.O.

“Pani Magda wykonywała dla nas stronę internetową www.ottsolutions.pl Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Solidnie i pomysłowo wykonała swoje zadanie. Strona jest ciekawa pod względem designu, a jednocześnie prosta dla klienta.” J. Sochocka

ORD-BUD

“Jeśli chcesz, żeby Twoja firma wzbiła się na inny poziom, oczekujesz zaradności i świetnych efektów to Pani Magda Ci to zapewni. Zapozna się dokładnie z Twoją działalnością i podsunie pomysły, na które nigdy byś nie wpadł. ” Mariusz O. 

JUŻ JEST

Jest już dostępny mój Ebook “Jak zostać wirtualną asystentką?”. 

Całkowicie za darmo.