365 Social Media Planner1

Co zawiera pakiet?

BONUS BONUS BONUS

CO DOKŁADNIE OTRZYMUJESZ?

NIE JESTEŚ PRZEKONANY?

Regularne promowanie swojej marki w social mediach to potężne narzędzie do zwiększenia sprzedaży Twoich produktów. Rozumiem, że możesz nie mieć czasu na wymyślanie codziennie nowych postów. 
Nic nie szkodzi. 
365 Social Media Planner został stworzony po to, aby maksymalnie ułatwić ci to zadanie. Zawiera aż 730 pomysłów na posty, które możesz wykorzystać w promowaniu Twojej marki. Gotowe grafiki, które skrócą czas tworzenia posta do kilku minut oraz planery, które poukładają i zaplanują Twoje działania w social mediach.

OPINIE KLIENTÓW

OTTSOLUTIONS SP. Z O.O.

Zakupiłam 365 Social Media Planner skuszona jego niską ceną w stosunku do ogromu grafik jaki otrzymałam. Nie zawiodłam się. Przedtem prowadzenie moich social mediów zajmowało mi mnóstwo czasu i nie zawsze wstawiałam posty regularnie. Dzisiaj, dzięki planerowi ten czas znacznie się skrócił, dlatego mogę poświęcić go firmie i wciąż być w czołówce.

 

                                                           Jolanta Sochocka

ROGUEPOL

Jako człowiek z branży kurierskiej nie mam zbyt dużo czasu na media społecznościowe. Szukałem intuicyjnego narzędzia, które ułatwi mi start w tej materii, ponieważ moim największym problemem było brak pomysłów na posty. 365 Social Media Planner podaje mi gotowe rozwiązania, z których korzystam na co dzień. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

                                                                         Łukasz Kosyl